Handmade Jewelry

Objevte kolekce šperků Traces Jewelry, které zosobňují vášeň pro struktury a formy a vydejte se s námi po stopách otisků přírodních elementů. Právě fascinace těmito přírodními prvky je zdrojem inspirace pro autorku šperků, designérku Terezu Osláčovou, absolventku Vysoké školy umělecko-průmyslové v Praze. Tereza se narodila na Slovensku, kde vyrůstala obklopena hustými lesy a vysokými horami a právě krása divoké přírody jí učarovala natolik, že se jí rozhodla otisknout do drahých kovů. Vytvořila tak kolekce šperků, které v sobě kombinují struktury a formy přírodních materiálů a ztělesňují atributy, které nalezneme nejen v přírodě, ale i v každé z nás.

Nechte se zlákat na odvážnou výpravu za dobrodružstvím, na procházku lesem nebo třeba na posezení v měkké trávě. Šperky Traces Jewelry vyprávějí hned několik příběhů…

Kolekce Purie

Vydejte se do říše jemnosti a snění.

Inspirací pro kolekci šperků Purie je peříčko, které symbolizuje něžnost, lehkost, nevinnost a křehkost. Jako vítr, který si pohrává s našimi vlasy, když se zasněně díváme na západ slunce. Jako peříčko, které poletuje v jemném vánku a pomalu se snáší k zemi. Purie ve vás probudí touhu po denním snění.

Kolekce Terra

Podnikněte výpravu za sílou přírody.

Symbolem kolekce Terra je element země, skály, která je ztělesněním síly a stability, ale taky touhy po poznání a dobrodružství. Vzbuzuje v nás chuť vyběhnout vstříc neznámému a objevovat nové a nepoznané – překonat sebe samotnou, zatnout zuby a jít si pevně za svým snem. Terra je tu pro nás – je to symbol pevné vůle a odhodlání.

Kolekce Purie a Terra stojí proti sobě v symbolickém protikladu, jako pírko a skála, jako země a vzduch, jako jin a jang. Obě tyto kolekce v sobě nesou atributy, které jsou součástí každé z nás – sílu a stabilitu a zároveň něžnost a křehkost ženské duše.

Kolekce Nympha

Nechte se unést vzpomínkami na nekonečné léto.

Prvek vody a podmořský život jsou zdrojem inspirace pro kolekci Nympha. Nympha je o radostech nekonečného léta a bezstarostných vzpomínkách na dny na pláži. Ať už je to vzpomínka na letní lásku, sůl na rtech či písek mezi Vašimi prsty, tato kolekce Vás vrátí zpět do okamžiků prosvětlených sluncem a lehkostí letních plážových radovánek.

Kolekce Flor

Oslavte s námi ženskost, transformaci a nové začátky.

Kolekce Flor je inspirována květinovým pupenem těsně před rozvinutím se do bohatého okvětí. Tato kolekce je oslavou ženskosti, očekávání a naděje, která provází nové začátky. Je symbolem transformace – započetí nového a ukončení starého cyklu, jak v přírodě, tak v našich životech. Propojí Vás k kreativní ženskou energií,  kterou nám poskytuje Matka příroda.

Kolekce Kaawa

Ponořte se do vůně čerstvě připravené kávy.

Káva je láska. Je to touha po jedinečnosti a dokonalosti. Jsou to precizně vybraná zrnka kávy, která k nám často putují přes půl světa. Je to čerstvé pražení a první doušek hořkosladké chuti. Je to čas na sebe samotnou, čas na chvíli se zastavit a vychutnat si příval nové energie.

Kolekce Kaawa vznikla ve spolupráci s návrhářkou Annou Steinerovou. Traces Jewelry je na zahraničním trhu výhradním prodejním zástupcem kolekce Kaawa.

Šperky Traces Jewelry jsou vyráběny v přední české šperkařské dílně v Praze. Dbáme na vysokou kvalitu používaných materiálů. Všechny naše šperky jsou označeny značkami Puncovního úřadu ČR.

Máte zájem o více informací? Chcete s námi spolupracovat? Napište nám na hello@tracesjewelry.com

Velkoobchodní spolupráce – https://ws.tracesjewelry.com/

Logo Puncovniho Uradu
Logo CC Proof Transparant Klein

Copyright management